Dieta Cukrzycowa.

cukrzyca dieta3

Czy chciałbyś zmniejszyć ilość przyjowanej insuliny lub tabletek?

U prawie wszystkich naszych pacjentów poziomy cukru spadają już po 2 -3 dniach od momentu rozpoczęcia diety. Dzieje się to za sprawą odpowiednio ułożonej diety. W miarę stosowania się do naszych zaleceń, zdobywasz doświadczenie, który już po miesiącu czasu zaowocuje świadomością zrozumienia swojej choroby.

Każdy organizm może pozbyć się choroby o ile zwiększy się jego odporność jak również usunię się przyczyne powstawa choroby.

Dieta cukrzycowa to  najtańszy i bardzo bezpieczny sposób powrotu do zdrowia. Produktami leczącymi są produkty spozywcze, ktore mozna zakupić w każdym sklepie spozywczym.

 

O szczegóły pytaj pod nr 33 488 35 28 lub 693 842 713.

 

Cena obejmuje: konsultację, rozpisanie jadłospisu, miesięczną opiekę.

Sprawdź promocję, pytaj o "Rabat rekomendacyjny".

 

Prądy selektywne a CUKRZYCA.

cukrzyca2miniGłównym zagrożeniem cukrzycy są jej powikłania takie jak: udary mózgu, zawały, stopa cukrzycowa, niewydolność nerek, nadciśnienie czy utrata wzroku. Głównym antidotum i jedynym lekiem w takich przypadkach są prądy selektywne, które poprzez potężne działanie naczynio-ruchowe (rozszerzające naczynia krwionośne) mogą natychmiast zatrzymać te groźne powikłania.

 

Prądy selektywne w przypadku cukrzycy ratują chorych przed utratą wzroku, amputacją kończyn, zawałem serca czy udarem mózgu.

 

 

O szczegóły pytaj pod nr 33 488 35 28 lub 693 842 713.

 

 

Cukrzyca ONLIE.

man 23872 1280To szybki sposób uzyskania fachowej porady, regeneracji Twojej trzustki, niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania.

W tym celu, wypełnij bezpłatny formularz i prześlig do nas. Po ustaleniu diagnozy skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy najlepszą metodę poprawy Twojego stanu zdrowia.

Designed by Kraus SYSTEM 2016