Dieta uspokajająca.

Dieta uspokajajaca1

Żyjesz w stresie, lęku, w niepokoju ? Miewasz stałe uczucie zmęczenia, zmęczenie po wypoczynku nocnym, bóle, zawroty głowy, męczące sny, lęki, którym towarzyszy płaczliwość?

Specjalnie opracowana przez nas dieta regenerująca, pozwala dostarczyć organizmowi niezbędnych "części",  do odbudowy systemu nerwowego (mieliny) i do prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Kiedy Twój układ nerwowy wzmoni się, poczujesz się lepiej, pewnie i bezpiecznie.

O szczegóły pytaj pod nr 33 488 35 28 lub 693 842 713.

Cena obejmuje: konsultację, rozpisanie jadłospisu, miesięczną opiekę.

Sprawdź promocję, pytaj o "Rabat rekomendacyjny".

 

 

 Prądy selektywne a nerwica.

psstres1mini

Neurastenia powoduje zaburzenia w układzie nerwowym człowieka. Zwiększa się wtedy przewaga układu sympatcznego w mózgu, co powoduje obkurczenie tętnic mózgowych i niedotlenienie mózgu. Niedotleniony mózg powoduje przyspieszenie akcji serca, skoki ciśnień, niepokój, lęk i wiele innych objawów związanych z nerwicą.

 

Stosując prądy selektywne likwidujemy te wszystkie objawy w krótkim okresie czasu.

 

 

O szczegóły pytaj pod nr 33 488 35 28 lub 693 842 713.

 

 

 

 

 

Neurastenia ONLINE.

man800

 To szybki sposób uzyskania fachowej porady, regeneracji Twojego układu nerwowego, niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania.

W tym celu, wypełnij bezpłatny formularz i prześlig do nas. Po ustaleniu diagnozy skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy najlepszą metodę poprawy Twojego stanu zdrowia.

Jeżeli posiadasz własne urządzenie do generowania prądów selektywnych, korzystając z naszych porad i opeki zapewnisz sobie bezpieczeństwo w stosowaniu ich w warunkach domowych.

O szczegóły pytaj pod nr 33 488 35 28 lub 693 842 713.

 

 

 

 

 

Designed by Kraus SYSTEM 2016