Diety regenerujące - GENEZA

Diety regenerujące - GENEZA

Piotr Kraus2004"Niech pożywienie będzie waszym lekiem, a lek pożywieniem".

Hipokrates - ojciec medycyny.

 To prawda. Do 1997r osobiście miałem problem z 20-letnią chorobą wrzodową żołądka i dopiero odpowiednia dieta oparta na żółtkach i właściwej proporcji BTW wyleczyła mnie z niej zupełnie. Od tego momentu żywienie optymalne oraz prądy selektywne są moimi najlepszymi lekarstwami i dzięki nim do dziś prawidłowo funkcjonuję. Kiedy mój syn Piotr w 2004r zachorował na WZW typ B, wiedza ta pomogła mu w ciągu jednego miesiąca powrócić do zdrowia i to na oczach wszystkich lekarzy w szpitalu. Jedzenie produktów, które w tamtym czasie uważano za szkodliwe, okazały się potem źródeł jego zdrowia. Informacja o jego przypadeku została opublikowany w kilku gazetach, m.in.: 

Optymalni  (str. 13, 14, 23, 24), oraz logo.

Żywienie oparte na żółtkach jest dla nas czymś naturalnym. Po tylu latach, zjadając minimum 4 żółtka dziennie, przekonaliśmy się o ich zdrowotności. Wiemy w jakich warunkach są one lekarstem, a w jakich mogą być przyczyną chorób.

Piotr Kraus2015.2

Do dzisiaj zjedliśmy już co najmniej

25 000 sztuk i nadal żyjemy.

 

17 lat doświadczeń w stosowaniu i polecaniu diety niskowęglowodanowej opartej na wiedzy dra Jana Kwaśniewskiego zaowocowały wypracowaniem metody leczenia w Arkadii "Kraus" pod nazwą "Żółtkowe Diety Regenerujące". Ponieważ mieliśmy problem ze zdrowiem i wyleczyliśmy się z choroby wrzodowej żołądka, cukrzycy, miażdżycy oraz WZW typu B, wiemy jak ważne jest właściwe odżywianie w walce z chorobami. Naszą wiedzą i doświadczeniem pragniemy dzielić się tymi z Was, którzy w pożywieniu widzą źródło energii życiowej. Specjalnie opracowane przez nas Diety regenerujące, których fundament stanowią żółtka, w zależności od rodzaju dolegliwości pozwalają szybko zregenerować chore ciało, zwiększyć jego odporność i tym samym pokonać chorobę. To jeden z najtańszych i bardzo skuteczny sposób osiągnięcia szybkiej poprawy zdrowia w ogóle. Korzystając z naszego doświadczenia oszczędzasz swój cenny czas. Nie musisz szczegółowo liczyć, ważyć, odmierzać zaleconych Ci produktów. My zrobiliśmy to za Ciebie.  

 "Zasada życia mówi: Jem - żyję, nie jem -  umieram. Jeżeli nie jem tego co mój organizm potrzebuje i z czego jest zbudowany - zaczyna mnie niszczyć. Jeżeli dostarczę mu to w optymalnych ilościach, powraca do zdrowia" - Józef Kraus

 Józef Kraus

- CENTRUM DIET REGENERUJĄCYCH

- WYBIERZ DIETĘ LECZNICZĄ DLA SIEBIE

- OFICJALNA STRONA DIETY ŻÓŁTKOWEJ

Date

09 marzec 2015

Categories

Diety regenerujące
Designed by Kraus SYSTEM 2016