Centrum Bezinwazyjnej Poprawy Krążenia to dział w Arkadii "Kraus", gdzie za pomocą medycyny fizykalnej i elektroterapii przywracamy równowagę w układzie nerwowym człowieka, zaburzoną przez choroby.

Dzięki temu bez żadnego wysiłku fizycznego pacjenta, bez farmakologii, niechirurgicznie i bezinwazyjnie przywracamy procesy gojenia, regeneracji wszystkich ważnych narządów człowieka. W Arkadii „Kraus”, dzięki tej metodzie, miejscowo i bardzo skutecznie oddziałujemy na dane schorzenie doprowadzając do równowagi całego organizmu.

 

Elektroterapia w postaci unikalnych właściwości prądów selektywnych, które wykorzystujemy w Arkadii „Kraus” jest doskonałym narzędziem umożliwiającym szybkie dotarcie krwi do zagrożonych obaszarów ciała.  W takich chorobach jak: cukrzyca, miażdżyca czy choroba Buergera, zastosowanie prądów selektywnych stanowi ostatnią szansę uniknięcia martwicy prowadzącej do amputacji.  W Centrum Poprawy Krążenia wpływamy na cały, autonomiczny układ nerwowy człowieka. Dzięki wykorzystaniu selektywnych właściwości prądów, możemy wpływać zarówno na jego część współczulną (ukł. sympatczny) i przywspólczulną (ukł. parasymatyczny). Takie właściwości prądów dają dostęp do leczenia takich chorób jak: nadciśnienie tętniczne, choroba wieńcowa, porażenia i niedowłady, łuszczyca i inne.

Pogorszenie sprawności wydolności kończyn górnych i dolnych, serca oraz mózgu, charakterystyczne dla tych chorób, może zostać szybko i skutecznie poprawione dzięki wykorzystaniu tej bezinwazyjnej metody.

 

Wśród tych pacjentów, u których stwierdzono krytyczne zaburzenia krążenia (owrzodzenia żylakowe, stopa cukrzycowa, martwica kończyn dolnych lub górnych, choroba niedokrwienna serca), Centrum Poprawy Krążenia Arkadia "Kraus" stanowi ostatnią szansę powrotu do zdrowia i uniknięcia niepotrzebnych, radykalnych metod leczenia.

POLSKI WYNALAZEK, KTÓRY RATUJE LUDZIOM ZDROWIE

CENTRUM Bezinwazyjnej1

 

Czy chcemy, czy nie, człowiek przez całe życie jest stymulowany elektrycznie. Organizm ludzki stanowi układ zamknięty, który podatny jest na impulsy dochodzące z zewnątrz. Komórki człowieka potrzebują stałej i nieustannej stymulacji bioelektrycznej. Bez niej, bez przepływu bodźców elektrycznych nie funkcjonowalibyśmy normalnie, jak i cały układ nerwowy.

Elektrostymulacja, prądy selektywne to przyszłość powszechnego leczenia ludzi, która już dzisiaj stosowana jest w naszej Akademii Zdrowia.

 

Przywracamy KRĄŻENIE:

 

- w kończynach górnych i dolnych zaburzonych przez Cukrzycę, Miażdżycę, Chorobę Buergera, niedowłady połowicze;

 

- w głowie, mózgu zaburzone przez nerwicę, neurastenię, migrę, udary, wylewy;

 

- na skórze, kolanach, łokciach, głowie zaburzone łuszczycą,

 

- w płucach zaburzone przez astmę oskrzelową;

 

- na brzuchu zaburzone przez nadwagę;

- zwieracza pęcherza moczowego zaburzonego chorobą nietrzymania moczu

 

- w stawach wywołanych chorobą Bechterewa, RZS, GPP, ZZSK

 

 

O szczegóły pytaj pod nr. 33 488 35 28 lub 693 842 713.

Zobacz także:

PRĄDY SELEKTYWNE W SKRÓCIE.

Designed by Kraus SYSTEM 2016